Ben Kimim

Lise yıllarımda çıkardığım duvar gazetelerinden devam eden tasarım merakım sonucunda Macintosh bilgisayar alarak tasarım dünyasına ilk adımı attım.

Askerlik görevimin başlangıcına kadar çeşitli matbaalarda tasarımcı ve grafik bölüm yöneticisi olarak görev yaptım.  Askerlik görevimden sonra büyük kurumlarda grafik bölüm yöneticiliği, kurumsal iletişim sorumlusu olarak görev yapmaya devam ettim.

Yoğun iş hayatının stresinden kurtulmak için motosikletimle geziyorum. Şimdiye kadar Türkiye’de Karadeniz, Güneydoğu, Ege ve Akdenizi kapsayan uzun yol hikayelerini hayatıma kattım.

Uzun yıllar önce başlayan fakat son senelerde vakit ayıramadığım CMAS 2 yıldız eğitmen brövemin mevcut olduğu Scuba beni mutlu eden hobilerimden biri.

 

 

Fotoğraf

 • Fotoğrafçılık
  Fotoğrafçılık

  1996 yılında amatör olarak başladığım fotoğrafçılığa ileriki yıllarda profesyonelce ilerlemeye devam ettim. Bugüne kadar ajanslar, şirketler ve stock siteleri için profesyonel fotoğraf çekimleri gerçekleştirdim

2D Tasarım

 • Grafik Tasarım
  Grafik Tasarım

  Grafik tasarıma 1994 yılında hem okuyup hem matbaada çalışarak başladım. Art Direktörlük ve Grafik Bölümü yöneticiliği görevini üstlendim. Yıllar ilerledikçe Kurumsal İletişim tarafında yer alarak yöneticilik yaptım.

3D Tasarım

 • 3D Modelleme ve Render
  3D Modelleme ve Render

  2011 yılında Cinema 4D kullanarak modelleme ve render projeleri yapmaya başladım. Freelance olarak çeşitli kurumlar ve stock siteleri için still life modelleme yapmaya devam ediyorum